سبد خرید

کتاب های کسب و کار

logo

کتاب های حوزه کسب و کار | انتشارات هورمزد

کتاب‌های حوزه کسب و کار عبارتند از کتاب‌هایی که در زمینه مدیریت، استراتژی، کارآفرینی، بازاریابی، مالیات، مالی، منابع انسانی و سایر موضوعات مرتبط با عرصه کسب و کار نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها به صورت عمومی برای کسانی که در حوزه کسب و کار فعالیت می‌کنند، تحصیلات دانشگاهی در این حوزه دارند و یا علاقه‌مند به یادگیری و بهبود عملکرد کسب و کار خود هستند، مناسب هستند.در اینجا ما به دلایل خرید کتاب های حوزه کسب و کار و معرفی نویسندگان معروف در حوزه کسب و کار خواهیم پرداخت.

کتاب از عرش به فرش

از عرش به فرش

شرکت‌های قدرتمند چگونه سقوط می‌کنند؟

کتاب انتخاب عالی

انتخاب عالی

چرا بعضی از شرکت‌ها، با وجود همه‌ی بحران‌ها، باز هم جهش می‌کنند؟

ساختن برای ماندن

ساختن برای ماندن

عادت قدرتمند شرکت‌های قدرتمند

کتابهای جیم کالینز نشر هورمزد

از خوب به عالی

چرا بعضی از شرکت‌ها جهش می‌کنند و بعضی‌های دیگر نه؟

کتاب از خوب به عالی

مدیرانی که تغییرات خوب به عالی را به‌وجود آورند، ابتدا به این مسئله فکر نکردند که نخست هدف خود را تعیین کنند و سپس افراد مناسب را انتخاب کنند، بلکه آن‌‎ها ابتدا افراد شایسته را انتخاب می‌کردند (افراد بی‌صلاحیت را برکنار می‌کردند) و سپس هدف خود را تعیین می‌کردند. آن‌‎ها در واقع می‌گفتند: «من واقعاً می‌دانم که چه هدفی دارم اما این موضوع را کاملاً می‌دانم که اگر افراد شایسته را انتخاب کنیم و آن‌‎ها را در جایگاه‌های مناسب قرار دهیم و افراد بی‌صلاحیت را حذف کنیم، آن‌وقت متوجه خواهیم شد که چطور می‌توانیم هدفی عالی و ارزشمند داشته باشیم.

ادامه مطلب

ادامه‌ی کتاب‌ها

کتاب تأثیر | روانشناسی متقاعد سازی و قانع کردن نوشته رابرت سیالدینی نشر هورمزد

تأثیر

روانشناسی فنون قانع‌کردن دیگران

کتاب هفت عادت مردمان موثر استفان کاوی

هفت عادت مردمان مؤثر

همراه با درس‌هایی برای ایجاد تغییر در شخصیت

کتاب قدرت عادت | نوشته چارلز داهیگ درباره تغییر عادت های رفتاری است.

قدرت عادت

چرایی کارهایی که در زندگی و کسب‌وکار انجام می‌دهیم

کتاب قلاب شده

قلاب

فرایندی چهارمرحله‌ای که شرکت‌ها برای عادت‌سازی استفاده می‌کنند

فروش ویژه کتاب‌های جیم کالینز

♣ فــــروشـــ ویـــــژه‌ی کتابـــــ‌ هـــای جیمـ کالینز»

بسته مدیریتی جیم کالینز | خرید کتاب های حوزه کسب و کار
بسته مدیریتی جیم کالینز | خرید کتاب های حوزه کسب و کار

زمانی که ما به نوع رهبری شرکت‌های خوب به عالی پی بردیم، بسیار متعجب و حیرت‌زده شدیم. رهبران سازمان‌های خوب به عالی، در مقایسه با رهبران خبرساز و شخصیت‌های برجسته‌ای که تیتر اول روزنامه‌ها هستند و مشهورند، بسیار متفاوت‌اند. آن‌‎ها بسیار متواضع، آرام، تودار و خجالتی هستند. این رهبران ترکیب تناقض‌آمیزی از تواضع انسانی و جسارت حرفه‌ای دارند. آن‌‎ها ‌بیش‌تر شبیه آبراهام لینکلن و سقراط هستند تا شبیه جرج اسمیت پَتن و جولیوس سزار.
جیم کالینز، استادِ جادویی موفقیتِ شرکت‌هاست؛ بزرگ‌‌‌ترین، بهترین، ضعیف‌ترین و آن‌هایی که شکست خوردند؛ از شرکت‌های نوپا تا آن‌هایی که از زمان تأسیس‌شان دو سوم قرن می‌گذرد. خواندن کتاب‌های کالینز، به همه‌ی صاحبان کسب‌وکار، از غول‌های تجاری گرفته، تا صاحبان استارت‌آپ‌های کوچک، توصیه می‌گردد.

با بهترین کتاب‌های دنیا، به کسب‌و کارتان رونق دهید

کتاب شرکت خلاقیت اد کتمول

شرکت خلاقیت

غلبه بر نیروهای غیرمنتظره‌ای که بر سر راه الهام‌بخشی قرار می‌گیرند

کتاب برای استارتاپ | کتاب صفر تا یک | پیتر تیل

صفر تا یک

یادداشت‌های شروع کار یا چگونگی ساختن آینده

کتاب-مهندسی-اجتماعی

مهندسی اجتماعی

هنر هک کردن انسان‌ها

کتاب ویژه

کتاب ویژه 

قدرت عادت ــ نوشته‌ی چارلز دوهیگ

پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز به‌مدت 62 هفته- از تأثیرگذارترین کتاب‌های مدیریتی جهان، به انتخاب دانشگاه هارواد- نویسنده: چارلز داهیگ

همه‌ی ما در برخی مواقع، به‌عمد انتخابهایی میکنیم و بعد، دیگر به آن‌ها فکر نمیکنیم؛ اما همچنان به انجام دادنشان ادامه میدهیم؛ البته، اغلب این‌چنین اتفاق می‌افتد. اما در برخی مواقع دیگر نیز، هوشیارانه تصمیم میگیریم که چه میزان غذا بخوریم؛ هنگامیکه به اداره رسیدیم، بر چه‌چیزی تمرکز کنیم؛ در چه فواصلی، نوشیدنی میل کنیم یا چه زمانی به ورزش دو برویم؛ اما پس از مدتی، دیگر انتخاب نمی‌کنیم و به‌طور خودکار رفتار می‌کنیم. این روند نتیجه‌ی طبیعی عصب‌شناسی مغز ماست و با درک اینکه چگونه این اتفاق رخ میدهد، می‌توانیم الگوهای لازم را بازسازی کنیم؛ البته، این بار به همان نحوی که خودمان می‌خواهیم.

متأسفانه هیچ مجموعه‌ی مشخص و تضمین‌شده‌ای وجود ندارد که برای همه مؤثر واقع شود. می‌دانیم که عادت ریشه‌کن نمی‌شود؛ پس باید جایگزین شود و می‌دانیم که هنگام اِعمال قاعده‌ی طلایی تغییر عادت، عادات تأثیرپذیرتر می‌شوند. چنانچه همان محرک و همان پاداش را حفظ کنیم، امکان ایجاد کار تکراری و روزمره‌ی تازه‌ای ‌وجود دارد؛ اما این کافی نیست. برای اینکه عادت تغییر‌کرده بماند؛ افراد باید باور داشته باشند که تغییر امکان‌پذیر است و آن باور اعتقاد داشته باشند.

اراده برای پیداکردن اعتقاد، مهم‌ترین عامل در ایجاد اعتقاد برای تغییر است.

یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای ایجاد اعتقاد، مسئله ی عادات است. عادات همان عواملی‌اند که به ما امکان می‌دهند کاری برای نخستین بار با سختی انجام دهیم، اما همان برایمان به ‌زودی راحت و راحت‌تر شود، سپس آن را تمرین کافی، نیمه مکانیزه و در نهایت بدون هیچ‌گونه هوشیاری خاصی(ناخوادآگاه) به انجام برسانیم.

هنگامی‌که افراد تعیین می‌کنند چه کسی باشند آنگاه به‌سمت راهی پیش می‌روند که آن را تمرین کرده‌اند؛ دقیقاً مانند برگه‌ی کاغذ یا کتی که وقتی یک‌بار تا یا مچاله می‌شود؛ پس از آن برای همیشه به همان جهت تا می‌شود.

اگر اعتقاد دارید که می‌توانید تغییر کنید چنانچه آن را به عادت تبدیل کنید، تغییر واقعیت پیدا خواهد کرد؛ این قدرت واقعی عادت است. این اعتقاد حقیقت دارد که عادات شما همان چیزهایی‌ هستند که شما می‌خواهید باشند. این اعتقاد که انتخاب عادات عملی ناگزیر است، نه‌تنها واقعی نیست، بلکه اجتناب‌ناپذیر به‌نظر برسد. نحوه‌ی تفکر ما از روی عادت به خودمان و محیط پیرامونمان، دنیای محل زندگی‌مان را می‌آفریند.

مجموعه‌ی بازی برنده‌ها: پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز و آمازون

کتاب ویژه 

هفت عادت مردمان موثر ــ نوشته‌ی استفان کاوی

بیش از بیست میلیون نسخه فروش در دنیا | درصدر فهرست 10 کتاب برتر مدیریتی قرن بیستم | بیش از 10 سال در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان | نویسنده: استفان کاوی

کتاب هفت عادت مردمان موثر، یک متُد همه­ جانبه و کلی دربارۀ میزان تأثیرگذاری شخصی و فراشخصی است، از عادت­‌های شخصی و فردی فراتر می­رود و کلید اصلی موفقیت در ایجاد ارتباط و اتصــال بین عادت‌هاست.

وقتی مطالعۀ کتاب «هفت عادت مردمان مؤثر» را شروع کنید، به شما قول می‌دهم یادگیری پرماجرا و پرهیجانی در انتظار شماست. آنچه می‌آموزید را در اختیار کسانی که آن­ها را دوست دارید، قرار دهید. و مهمتر اینکه به­کارگیری آنچه آموخته‌اید را آغاز کنید. به خاطر داشته باشید، اگر چیزی بیاموزید اما آن را به­‌کار نگیرید، گویی چیزی یاد نگرفته‌اید و اگر چیزی را بدانید اما آن را انجام ندهید، انگار آن مطلب را نمی‌دانید. با خواندن کتاب هفت عادت، در برخورد با چالش­ها بهتر برخورد خواهید کرد و ماهیت چالش­ها برایتان تغییر می‌کند، درست مثل وقتی اسکی، گلف، تنیس و یا هر ورزش دیگری انجام می‌دهید.

ما در واقع کسی هستیم که کارهایی را به ­تکرار انجام می‌دهیم. پس برتری داشتن، فعالیت نیست، بلکه یک عادت است. شخصیت ما به­صورت اساسی ترکیبی از عادت­های ماست. ارسطو می‌گوید: «فکرهای شما مثل ارّه می‌ماند که فعالیت‌هایتان را برش می‌دهد. سپس فعالیت‌‌تان مثل اره، عادت­هایتان را برش می‌دهد. دوباره عادت­هایتان مثل اره، شخصیت‌تان را برش می‌دهد و در نهایت شخصیت‌تان مثل اره، سرنوشت‌تان را می‌بُرد.»

عادت­ها فاکتورهایی قدرتمند در زندگی ما هستند. چون عادت­ها، بیشتر وقت­ها الگوهایی پایدار و غیر ارادی هستند، پیوسته و هر روز بازگو کنندۀ شخصیت ما هستند و مایۀ تأثیرگذاری ما می‌شوند.

عادت­ها نیز قانون کشش زیادی دارند، این قدرت، بیشتر از حدی است که مردم بتوانند آن را درک کنند یا بپذیرند. ازبین­ بردن عادت­ها و گرایش‌ها که در وجود ما به­صورت عمیق نشست کرده‌اند، عادت­هایی مثل دیر کردن، ناشکیبایی، ایرادگیر بودن یا خودخواهی که قانون­های بنیادینِ تأثیرگذاریِ انسان­ها را نقض می‌کند نیاز به ارادۀ نفس و ایجاد تغییرهایی کوچک در زندگی‌مان دارد. «لحظۀ پرتاب» تلاش زیادی می‌طلبد، اما همین‌که از قانون کشش رها شدیم، آزادی ما جنبه‌های جدیدی پیدا می‌کند.

مثل هر نیروی طبیعی، نیروی کشش می‌تواند به نفع یا به ضرر ما کار کند. نیروی کششِ برخی از عادت­های حالِ حاضرمان ممکن استباعث شود به جایی که مقصدمان است، نرسیم. اما همین نیروی کشش است که دنیا را به‌هم پیوسته نگه می‌دارد و باعث چرخش سیاره‌ها می‌شود و منجر به نظم جهان می‌شود. این نیرو، قدرتمند است و اگر ما به­ صورتی مؤثر از آن استفاده کنیم، می‌توانیم عادت انسجام و به‌هم­ پیوستگی و نظم را در خود ایجاد کنیم که منجر به تأثیرگذاری زندگی ما خواهد شد.

 

4 کتاب شاهکار از پرفروش‌ترین کتاب‌های کسب‌وکار دنیا

کتاب جذب | راهنمای استارتاپ ها

جذب

راهنمای استارت‌آپ‌ها برای جذب مشتری

برند محبوب

چرا مردم عاشق محصولات یک برند می‌شوند؟

کتاب-توییتر-یک-استراتژی-نیست

توییتر یک استراتژی نیست

شناخت دوباره‌ی هنر بازاریابی برند

کتاب شرکت های موفق چگونه تاریخ ساز شدند

شرکت‌های موفق چگونه تاریخ‌ساز شدند؟

برترین تصمیم‌های تاریخ کسب‌وکار

چکیده‌ای از کتاب خاطرات میشل اوباما

کتاب شدن میشل اوباما،خرید کتاب های حوزه کسب و کار
کتاب شدن میشل اوباما،خرید کتاب های حوزه کسب و کار

کتاب «شدن»، به قلم میشل اوباما، بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا، یکی از معدود کتاب‌هایی است که قبل از انتشار، رکورددار بالاترین فروش کتاب (پیش‌فروش) سال ۲۰۱۸ در آمریکا شده است.میشل اوباما: کتاب «شدن»دربارۀ ریشه‌های من است؛ من به عنوان دختری از خطۀ جنوب، که توانستم صدایم را پیدا کنم، قدرتمند شوم و به دیگران قدرت دهم تا ریشه‌هایشان را بیابند، صدایشان را پیدا کنند و به چیزی تبدیل شوند که فکر می‌کنند لیاقتش را دارند. ادامه مطلب

پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز و آمازون

کتاب ویژه 

عادت های اتمی ــ نوشته‌ی جیمز کلیر

پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز | پرفروش ترین کتاب وال استریت ژورنال | پرفروش ترین کتاب یو اس تو دی | پرفروش ترین کتاب در لیست آمازون | نویسنده: جیمز کلیر

آیا یک تغییر جزئی می‏تواند زندگی‏تان را دگرگون سازد؟ بعید است که جواب‏تان مثبت باشد؛ اما اگر یک تغییر جزئی دیگر صورت بپذیرد، چه؟ و تغییری دیگر؟ و تغییری دیگر؟ بالأخره در جایی ناچارید تأیید کنید که یک تغییر کوچک، زندگی‏تان را دگرگون کرده است.

اکسیر تغییر عادت، یک واحد از بهبود یک درصدی نیست؛ بلکه هزار واحد از آن است؛ خوشه‏ای از عادت‏های اتمی که روی هم پشته می‏شوند و هریک از آن عادت‏ها، واحدی بنیادی از سیستم کلی بهبود است.

یک تغییر مثبت مثل یک دقیقه مراقبه ‏کردن یا روزی یک صفحه کتاب‏ خواندن، بعید است تأثیر عمده‏ای داشته باشد؛ اما به‏ تدریج، وقتی تغییرات را روی یکدیگر لایه‏ بندی می‏کنید، کفه ‏های ترازوی زندگی شروع به حرکت می‏کنند.

هر بهبودی مثل اضافه‏ کردن یک دانۀ ماسه به کفۀ مثبت ترازو است که آرام ‏آرام کفۀ ترازو را به نفع‏تان سنگین می‏کند و در نهایت اگر به روند بهبودتان پایبند باشید، به نقطۀ تحول می‏ رسید.

طی مطالعۀ این کتاب با ماجراهای فراوانی از افراد موفق آشنا شدیم؛ حکایاتی از برندگان مدال طلای المپیک، هنرمندان بزرگ، مدیران کسب‏ و کار، پزشکان نجات‏ بخش و کمدین‏‌های ستاره که همگی از دانش عادت‏‌های کوچک بهره برده‏اند تا بر پیشۀ خود مسلّط شوند و به قلۀ حرفه‏ و هنر خویش صعود کنند. تمام افراد، تیم‏‌های ورزشی و کمپانی‏‌هایی که از آن‏ها صحبت کردیم، با موقعیت‏‌های متفاوتی مواجه شده‌‏اند؛ اما در نهایت به یک‏ ترتیب پیشرفت کرده‌‏اند: ازطریق التزام به اصلاحات و پیشرفت‏های کوچک، باثبات و بی‏ وقفه.

راه‌های خرید کتاب های حوزه کسب و کار 
  1. عضویت در سایت و ثبت سفارش خرید کتاب حوزه کسب و کار و برخورداری از درگاه امن با نماد اعتماد
  2. تماس تلفنی با شماره انتشارات 66125126-021
  3. ارسال پیامک از طریق پلتفرم واتس آپ و یا ارسال SMS به شماره‌های 09120752712 و یا 0912247932
در حال بارگذاری ...