سبد خرید

پرفروش ترین کتاب سال 2018

پرفروش ترین کتاب سال 2018

 

میشل اوباما در زندگی پر از معنا و موفقیت، به عنوان یکی از زنان برجسته و پرنفوذ دوران ما ظهور کرده است. او به عنوان اولین بانوی ایالات متحده آمریکا و اولین آفریقایی تبار آمریکایی در این نقش خدمت کرد و به ايجاد بهترين و جامع ترين دوران کاخ سفید در تاريخ كمك كرد.
همچنین او خود را به عنوان یک حامی قوی برای زنان و دختران در ایالات متحده و در سراسر جهان اثبات كرد، وي به طور چشمگیری باعث تغيير شیوه هایی شد که خانواده ها براي سلامت و فعال تر  نمودن  زندگی خود دنبال  مي كنند.
او در كنار همسر خود؛ باراک اوباما ایستادگی كرد؛ و در عبور از بحراني ترين شرايط رهبري به او كمك كرد.

میشل اوباما، بانوی اول ایالات متحده امریکا و رکوددار کتاب پرفروش سال 2018 | انتشارات هورمزد

میشل اوباما در كتاب خاطراتش كه اثري عميق و متفكرانه است خوانندگان را به دنیای خود دعوت می کند و به وقايع نگاري اتفاقاتي مي پردازد كه تجربیاتش را شکل داده است.
از  دوران کودکی اش در ساحل جنوبی شیکاگو تا سال هایي كه براي تعادل ميان كار و مادري مانند مديري اجرایی تلاش كرد، او پیروزی های خود و ناامیدی های خود را هم در زندگي خصوصي و هم در زندگي  دولتي اش توصيف كرده است.
داستان زندگي اش را با کلمات و واژه‌های خاص خودش بدون کم‌و‌ کاست تعریف می‌کند.

کتاب خاطرات (becoming)میشل اوباما با نام «شدن» رکورد کتابهای سال 2018 را شکست

کتاب خاطرات becoming میشل اوباما از سه بخش تشکیل می‌شود، میشل اوباما به دوران کودکی و جوانی خود، آشنایی و ازدواج با باراک اوباما، و حضورش در کاخ سفید می‌پردازد.
انتشارات هورمزد کتاب شدن میشل اوباما در نسخه ای کامل ترجمه کرده است که در یک پکیچ در سه بخش کتاب را تدوین کرده است. بخش من شدن، ما شدن و بیشتر شدن عناوینی است که برای هر دوره از زندگی میشل اوباما نوشته است.

میشل اوباما در جایی از کتاب خاطراتش با نام «شدن» becoming می نویسد: «ای کاش زنان بیشتری در انتخابات شرکت می‌کردند. و همیشه از خودم می‌پرسم چه چیز باعث شد زنان به خصوص فردی با توانمندی‌های استثنایی یک نامزد زن هیلاری کلینتون را رد کنند و به جای او یک زن‌ستیز را به عنوان رئیس‌جمهور خود برگزینند. اما باید با نتایج انتخابات کنار آمد و زندگی ادامه دارد.»

میشل اوباما و خاطراتش در کتاب becoming «شدن» 

من مفتخرم که شما را ملاقات کردم، رهبران آینده بریتانیای کبیر و این جهان. و اگرچه شاید شرایط زندگی ماها بسیار دور به نظر برسد، با من که به عنوان بانوی اول ایالات متحده آمریکا اینجا ایستاده ام، و شما، که تنها در حال تکمیل مدرسه هستید. من می خواهم که شما بدانید که ما در بسیاری چیزها مشترکیم. که هیچ چیز خاصی در مسیر زندگی من خبر از این نمی داد که من اینجا ایستاده باشم به عنوان نخستین بانوی اول آفریقایی-آمریکایی ایالات متحده آمریکا. هیچ چیزی در داستان من نیست که مرا اینجا بنشاند. من با پول و سرمایه بزرگ نشده ام یا هر نوع موقعیت اجتماعی که درخور ذکر باشد. من در بخش جنوب شیکاگو بزرگ شدم. آن بخش واقعی شیکاگو است. و من حاصل طبقه کارگر جامعه بودم. پدر من برای تمام عمر کارگر شهر بود. و مادر من یک زن خانه دار بود. و او در خانه می ماند تا از من و بردار بزرگترم مراقبت کند. هیچکدام از آنها دانشگاه نرفتند. تشخیص داده شد که پدرم اسکلروز چندگانه دارد در بهار جوانی اش. ولی با اینکه برایش سخت تر می شد راه رفتن و لباس پوشیدن در صبح من می دیدم که بیشتر و بیشتر تقلا می کند.پدرم هیچگاه از تقلایش شکایتی نکرد. او سپاسگزار آنچه بود که داشت. او تنها کمی زودتر بلند می شد و کمی بیشتر کار می کرد. و برادرم و من با تمام چیزهایی بزرگ شدیم که واقعا احتیاج دارید: عشق، ارزش های محکم و باور به اینکه با یک تحصیلات خوب و با سخت کوشی بسیار، هیچ چیزی نیست که نتوانید به انجام برسانید.

من نمونه آن هستم که چه چیزی ممکن است وقتی که دختران از آغاز زندگی شان توسط مردمان اطرافشان مورد محبت قرار می گیرند و پرورش می یابند. من در زندگی ام با زنان فوق العاده احاطه شده بودم. مادربزرگ ها، معلم ها، خاله ها و عمه ها، دخترخاله دخترعمه ها، و همسایه ها، که مقاومت و وقار را به من یاد دادند. و مادرم، مهمترین اسوه تقلید زندگیم، که با ما در کاخ سفید زندگی می کند و کمک می کند تا از دو دختر کوچکمان مواظبت کنیم، مالیا و ساشا. او حضور فعالی در زندگی شان دارد، و همانطور در زندگی من، و دارد کم کم به آنها القا می کند همان ارزش هایی را که به من و بردارم یاد داد: چیزهایی مثل دلسوزی، و راستی، و اعتماد، و پشتکار. همه آنها در یک عشق مطلق احاطه شده که تنها از یک مادربزرگ برمی آید.

من همچنین آنقدر خوشبخت بوده ام که تسلی یافته و دلگرم بشوم همچنین با برخی سرمشق های مرد قوی، شامل پدرم، بردارم، عموهایم، و پدربزرگ هایم. مردان هم در زندگیم چیزهای مهمی به من آموختند. آنها به من یاد دادند که یک رابطه محترمانه میان مرد و زن چه طور باید باشد. آنها به من یاد دادند که یک ازدواج مستحکم باید چه طور باشد. آنکه باید بر اساس ایمان و تعهد باشد و ستایش موهبت های ویژه یکدیگر. آنها به من آموختند که به چه معنی است پدر بودن و تشکیل خانواده دادن. و نه تنها سرمایه گذاری در خانه خود بلکه دست بالا بردن و کمک کردن به پرورش کودکان در یک اجتماع وسیع تر.

نظر باراک اوباما درباره کتاب شدن میشل اوباما | انتشارات هورمزد

تحقق رویاهای میشل اوباما در کتاب خاطراتش |پرفروش ترین کتاب سال 2018

لطفا آن را به خاطر بسپارید. اگر می خواهید بدانید من به چه علت اینجا ایستاده ام، به خاطر آموزش بوده. من هیچ وقت کلاس رفتن را قطع نکردم. متاسفم، نمی دانم آیا هیچکس کلاس ها را قطع می کند. من هیچ وقت نکردم. من عاشق A گرفتن بودم. من دوست داشتم زرنگ باشم. من دوست داشتم وقت شناس باشم. من دوست داشتم تکالیفم را انجام دهم. من فکر می کردم زرنگ بودن از هر چیزی در جهان باحال تر است. و شما همچنین، با این ارزش های مشابه، می توانید سرنوشت خود را تعیین کنید. شما نیز می توانید راه را هموار کنید. شما نیز می توانید رویاهایتان را تحقق بخشید، و آنگاه وظیفه شما این است که به عقب برگردید و به کسانی درست مثل خودتان کمک کنید تا کار مشابه را انجام دهند. تاریخ ثابت کرده که مهم نیست که شما از خانه های دولتی می آیید یا غیر دولتی.

موفقیت شما محتوم به بردباری خوتان است، اعتماد خوتان، سخت کوشی منحصر بفرد خودتان. این حقیقت دارد. این حقیقت جهانی است که در آن زندگی می کنیم. شما اکنون سرنوشت خود را در دست دارید. و آسان نخواهد بود. این قطعی است. ولی شما همه ملزومات را دارید. هر چیزی که برای موفقیت نیاز دارید، شما همین الان در اینجا دارید.

شاید بخواهید این مطلب را نیز ببینید: اُپرا وینفری از شخصیت‌های برجسته تلویزیون امریکا و جهان در مورد کتاب Becoming میشل اوباما می‌گوید:  “شدن” کتابی‌ست از هرآنچه که شما می‌خواهید بدانید و از بسیاری چیزها که نمی‌دانید و دوست دارید بدانید. این کتاب خیلی خوب نوشته شده آنچنان که می‌توانم صدای میشل را در آن بشنوم و می‌توانم تمام احساساتش را درک و حس کنم. آنچه که او به ما اجازه می‌دهد بدانیم اینست که او قادر به کشف، تعریف و پالایش لحنش است. کتاب خاطرات میشل اوباما پرفروش‌ترین‌های آمازون با ترجمه خوب سرکار خانم مهری مدآبادی؛ مترجم کتاب سقلمه؛ توسط انتشارات هورمزد می‌توانید به صورت پیش خرید تهیه نمائید.

4 thoughts on “پرفروش ترین کتاب سال 2018

 1. با سلام و خسته نباشید
  چطور می توانم کتاب الکترونیکی becoming شدن میشل اوباما (ترجمه فارسی) را خریداری کنم ؟

  ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید.

  1. درود بر شما دوست عزیز
   انتشارات هورمزد فقط نسخه چاپی کتاب شدن میشل اوباما دارد و برای تهیه نسخه الکترونیکی از سایت فیدیبو خریداری کنید.
   موفق و پیروز باشید.

 2. با سلام و خسته نباشید
  چطور می توانم کتاب الکترونیکی becoming شدن میشل اوباما (ترجمه فارسی) را خریداری کنم ؟

  ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید.

  1. درود بر شما دوست عزیز
   انتشارات هورمزد فقط نسخه چاپی کتاب شدن میشل اوباما دارد و برای تهیه نسخه الکترونیکی از سایت فیدیبو خریداری کنید.
   موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...