• تماس با ما: 02166125126

درباره‌ی ما

انتشارات هورمزد
انتشارات هورمزد

تاریخچه‌ی مختصری از هورمزد

نشر هورمزد، از صفر متولد شد؛ صفرِ صفر/ تولدمان را جشن گرفتیم/ آغاز شدیم/ آغاز کردیم… زمین خوردیم.. دوباره آغاز کردیم… دوباره زمین خوردیم و دوباره آغاز کردیم؛ جنگیدیم؛ زمین خوردیم، بلند شدیم و دوباره زمین خوردیم و دوباره بلند شدیم و دوباره و دوباره و دوباره…
تا سال ۹۲: فعالیت در حوزه‌ی کتاب‌های موفقیت؛ از ابتدای ۹۳: شروع به چاپ کتاب‌های حوزه‌ی علم موفقیت و علوم شگفت‌انگیز نمودیم؛ پایان ۹۳: پخش تیزر تلویزیونی از شبکه‌های سراسری صدا و سیما؛ اردیبهشت ۹۴: تبلیغات وسیع در پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی و آغاز دوباره‌ی هورمزد؛ و دست‌وپنجه نرم‌کردن با مشکلات؛ و دوباره جنگ دوباره برای آغازی دوباره؛ و سال ۹۵ را سالی پرکار و کتاب‌های حوزه‌ی مدیریت کسب‌وکار را در برنامه‌ی خود گنجاندیم و هم‌اکنون مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های دنیا ار به خوانندگان عزیز ارائه دادیم.

آدرس ما: تهران، میدان انقلاب، جمالزاده جنوبی، پ ۷۸، واحد ۱۹

انتشارات هورمزد

ما که هستیم؟

نشر هورمزد، نشر جوان و پویایی است که با تیمی از جوان‌ترین‌های حوزه‌ی نشر، با ایده‌های بکر و خلاقانه، پا به عرصه‌ی کتاب نهاد و در این سال‌ها، به گواه مخاطبین حرفه‌ای و همچنین دست‌اندرکاران حوزه‌ی نشر، نسبت به هم‌قطاران خود، گام‌های متفاوتی برداشته و زیبایی ظاهر کتاب را، در کنار انتخابِ وسواس‌برانگیز کتب و مراحل ترجمه، ویرایش و سپس چاپ، ملاک کار خود قرار داده‌ایم.
ما در نشر هورمزد مدعی نیستیم که بهترین هستیم، اما سعی می‌کنیم با در اختیار گذاشتن بهترین کتاب‌های حوزه‌هایی که در آن‌ها فعالیت می‌کنیم، به مخاطبانمان کمک کنیم که زندگی و کسب‌وکار بهتری برای خود بسازند.
می‌کوشیم بهتر شویم و تلاش می‌کنیم مسیر خوب به عالی را، با در نظر گرفتن همه‌ی موانعی که پیش رویمان است، بپیماییم؛ تلاش می‌کنیم عالی شویم؛ و این بسته به رضایت مخاطبان هورمزد است.
بی‌صبرانه چشم‌براه پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

تلفن تماس: ۶۶۱۲۵۱۲۶               Email:bnashr@ymail.com