logo

کتاب های کسب و کار | انتشارات هورمزد

از عرش به فرش

شرکت‌های قدرتمند چگونه سقوط می‌کنند؟

قیمت: ۱۶۰۰۰ تومان

انتخاب عالی

چرا بعضی از شرکت‌ها، با وجود همه‌ی بحران‌ها، باز هم جهش می‌کنند؟

قیمت: ۲۲۰۰۰ تومان

ساختن برای ماندن

عادت قدرتمند شرکت‌های قدرتمند

قیمت: ........ تومان

از خوب به عالی

چرا بعضی از شرکت‌ها جهش می‌کنند و بعضی‌های دیگر نه؟

قیمت: ۲۹۰۰۰ تومان

بستۀ همراه مدیران هاروارد | سقلمه: ریچارد تیلر برندۀ جایزۀ نوبل اقتصاد ۲۰۱۷

ریچارد تیلر انتشارات هورمزد
بسته همراه مدیران انتشارات هورمزد

چکیده‌ای از کتاب

از خوب به عالی
مدیرانی که تغییرات خوب به عالی را به‌وجود آورند، ابتدا به این مسئله فکر نکردند که نخست هدف خود را تعیین کنند و سپس افراد مناسب را انتخاب کنند، بلکه آن‌‎ها ابتدا افراد شایسته را انتخاب می‌کردند (افراد بی‌صلاحیت را برکنار می‌کردند) و سپس هدف خود را تعیین می‌کردند. آن‌‎ها در واقع می‌گفتند: «من واقعاً می‌دانم که چه هدفی دارم اما این موضوع را کاملاً می‌دانم که اگر افراد شایسته را انتخاب کنیم و آن‌‎ها را در جایگاه‌های مناسب قرار دهیم و افراد بی‌صلاحیت را حذف کنیم، آن‌وقت متوجه خواهیم شد که چطور می‌توانیم هدفی عالی و ارزشمند داشته باشیم.
ادامه‌ی مطلب

ادامه‌ی کتاب‌ها

تأثیر

روانشانسی فنون قانع‌کردن دیگران

قیمت: ۲۲۰۰۰ تومان

هفت عادت مردمان مؤثر

همراه با درس‌هایی برای ایجاد تغییر در شخصیت

قیمت: ۲۹۰۰۰ تومان

قدرت عادت

چرایی کارهایی که در زندگی و کسب‌وکار انجام می‌دهیم

قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان

قلاب

فرایندی چهارمرحله‌ای که شرکت‌ها برای عادت‌سازی استفاده می‌کنند

قیمت: ۱۶۰۰۰ تومان

فروش ویژه کتاب‌های جیم کالینز

♣ فــــروشـــ ویـــــژه‌ی کتابـــــ‌ هـــای جیمـ کالینز»

زمانی که ما به نوع رهبری شرکت‌های خوب به عالی پی بردیم، بسیار متعجب و حیرت‌زده شدیم. رهبران سازمان‌های خوب به عالی، در مقایسه با رهبران خبرساز و شخصیت‌های برجسته‌ای که تیتر اول روزنامه‌ها هستند و مشهورند، بسیار متفاوت‌اند. آن‌‎ها بسیار متواضع، آرام، تودار و خجالتی هستند. این رهبران ترکیب تناقض‌آمیزی از تواضع انسانی و جسارت حرفه‌ای دارند. آن‌‎ها ‌بیش‌تر شبیه آبراهام لینکلن و سقراط هستند تا شبیه جرج اسمیت پَتن و جولیوس سزار.
جیم کالینز، استادِ جادویی موفقیتِ شرکت‌هاست؛ بزرگ‌‌‌ترین، بهترین، ضعیف‌ترین و آن‌هایی که شکست خوردند؛ از شرکت‌های نوپا تا آن‌هایی که از زمان تأسیس‌شان دو سوم قرن می‌گذرد. خواندن کتاب‌های کالینز، به همه‌ی صاحبان کسب‌وکار، از غول‌های تجاری گرفته، تا صاحبان استارت‌آپ‌های کوچک، توصیه می‌گردد.

با بهترین کتاب‌های دنیا، به کسب‌و کارتان رونق دهید

تفکر؛ سریع و آهسته

قیمت: ........ تومان

شرکت خلاقیت

غلبه بر نیروهای غیرمنتظره‌ای که بر سر راه الهام‌بخشی قرار می‌گیرند

قیمت: ........ تومان

صفر تا یک

یادداشت‌های شروع کار یا چگونگی ساختن آینده

قیمت: ........ تومان

مهندسی اجتماعی

هنر هک کردن انسان‌ها

قیمت: ۱۳۰۰۰ تومان

کتاب ویژه

کتاب ویژه 

قدرت عادت ــ نوشته‌ی چارلز دوهیگ

پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز به‌مدت ۶۲ هفته- از تأثیرگذارترین کتاب‌های مدیریتی جهان، به انتخاب دانشگاه هارواد- نویسنده: چارلز داهیگ

همه‌ی ما در برخی مواقع، به‌عمد انتخابهایی میکنیم و بعد، دیگر به آن‌ها فکر نمیکنیم؛ اما همچنان به انجام‌ دادنشان ادامه میدهیم؛ البته، اغلب این‌چنین اتفاق می‌افتداما در برخی مواقع دیگر نیز، هوشیارانه تصمیم میگیریم که چه میزان غذا بخوریم؛ هنگامیکه به اداره رسیدیم، بر چه‌چیزی تمرکز کنیم؛ در چه فواصلی، نوشیدنی میل کنیم یا چه زمانی به ورزش دو برویم؛ اما پس از مدتی، دیگر انتخاب نمی‌کنیم و به‌طور خودکار رفتار می‌کنیماین روند نتیجه‌ی طبیعی عصب‌شناسی مغز ماست و با درک اینکه چگونه این اتفاق رخ میدهد، می‌توانیم الگوهای لازم را بازسازی کنیم؛ البته، این بار به همان نحویکه خودمان می‌خواهیم.
… متأسفانه هیچ مجموعه‌ی مشخص و تضمین‌شده‌ای وجود ندارد که برای همه مؤثر واقع شود. می‌دانیم که عادت ریشه‌کن نمی‌شود؛ پس باید جایگزین شود و می‌دانیم که هنگام اِعمال قاعده‌ی طلایی تغییر عادت، عادات تأثیرپذیرتر می‌شوند. چنانچه همان محرک و همان پاداش را حفظ کنیم، امکان ایجاد کار تکراری و روزمره‌ی تازه‌ای ‌وجود دارد؛ اما این کافی نیست. برای اینکه عادت تغییر‌کرده بماند؛ افراد باید باور داشته باشند که تغییر امکان‌پذیر است و آن باور اغلب فقط با کمک گروه نمایان می‌شود.
چنانچه می‌خواهید سیگار را ترک کنید، کار تکراری متفاوتی بیابید که بتواند جایگزین تمایل به سیگار شود. سپس، به دنبال گروه حامی باشید؛ مجموعه‌ای از افرادی که قبلاً سیگار می‌کشیدند یا اجتماعی که به شما کمک می‌کند. به‌یقین، می‌توانید از نیکوتین دور بمانید و هنگام احساس ارتکاب به اشتباه یا خطا، از آن گروه کمک بگیرید.
اگر می‌خواهید وزن کم کنید، به بررسی عادات خود بپردازید تا بدانید واقعاً چرا هر روز، میز کارتان را برای خوردن چیزی ترک می‌کنید. سپس، فرد دیگری را بیابید تا با شما پیاده‌روی کند. به گروهی بپیوندید که هدفشان کاهش وزن است؛ کسانی که به‌جای بسته‌ای چیپس، چند سیب را نزد خود نگه می‌دارند.
مدرک این تفسیر واضح است:
اگر می‌خواهید عادتی را تغییر دهید، باید روزمره‌ی تازه‌ای را جایگزین کنید. مطمئناً، احتمال موفقیت شما هنگامی‌که عضوی از گروه هستید تغییر می‌کند و به‌طور ناگهانی افزایش می‌یابد. وجود باور و اعتقاد ضروری‌است و از تجربه‌ای اجتماعی حاصل می‌شود؛ حتی اگر این اجتماع فقط متشکل از دو نفر باشد. می‌دانیم که تغییر صورت می‌پذیرد؛ معتادان الکل می‌توانند نوشیدن مشروبات الکلی را کنار بگذارند، افراد سیگاری می‌توانند سیگارکشیدن را ترک کنند، بازندگان دائمی نیز می‌توانند قهرمان باشند…

قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان

مجموعه‌ی بازی برنده‌ها: پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز و آمازون

بازی برنده‌ها ۸

قدرت اعتماد؛ در شکل‌دهی روابط شخصی، اجتماعی و سازمانی

قیمت: ........ تومان

بازی برنده‌ها ۳

ابرافراد،‌ابرتیم‌ها و ابرسازمان‌ها

قیمت: ...... تومان

بازی برنده‌ها ۲

برنده‌ها اراده می‌کنند و بازنده‌ها آرزو

قیمت: ........ تومان

بازی برنده‌ها ۱

برنده‌ها برد می‌خواهند و بازنده‌ها نباختن

قیمت: ........ تومان

4 کتاب شاهکار از پرفروش‌ترین کتاب‌های کسب‌وکار دنیا

جذب

راهنمای استارت‌آپ‌ها برای جذب مشتری

قیمت: ........ تومان

برند محبوب

چرا مردم عاشق محصولات یک برند می‌شوند؟

قیمت: ........ تومان

توییتر یک استراتژی نیست

شناخت دوباره‌ی هنر بازاریابی برند

قیمت: ........ تومان

شرکت‌های موفق چگونه تاریخ‌ساز شدند؟

برترین تصمیم‌های تاریخ کسب‌وکار

قیمت: ...... تومان